
Camping Nieuw Romalo in het kort:
-
Bijzonder maisdoolhof naast de camping
-
Nieuw groot sanitairgebouw
-
Leuke hooiberghuisjes
-
Geschikt voor campers, caravans en tenten
-
Veel speelmogelijkheden en alle vrijheid voor kinderen
-
Veelzijdige omgeving
-
Persoonlijk door ons bezocht!
Camping Nieuw Romalo is onderdeel van de SVR: kamperen bij de boer. Nieuw Romalo is van oorsprong een veehouderij, de camping is inmiddels uitgegroeid tot volwaardig bedrijf met zo’n 25 plaatsen. Het terrein is keurig aangelegd en alle kampeerders hebben lekker de ruimte. Er is bij de inrichting veel aan kinderen gedacht: zij kunnen veilig spelen en gaan zich niet snel vervelen. De sanitairruimte is vrij recent vernieuwd: een prachtig gebouw met ruime douches en toiletten. In de vakanties organiseren de eigenaren verschillende eenvoudige maar gezellige activiteiten, zoals een pannenkoekenavond of speurtocht.
In de omgeving
Camping Nieuw Romalo ligt op de Veluwe en daar is natuurlijk heel veel te doen. In elk seizoen zijn hier veel mogelijkheden om de natuur van dichtbij te beleven. Zo geniet je in de directe omgeving van de camping van veel wandel- en fietsmogelijkheden, maar ook van de mooie bossen, heide en herten. Ook voor gezinnen zijn er veel mogelijkheden, zoals:
- Recreatiegebied Zeumeren: lekker om bij mooi weer te gaan zwemmen en spelen. Er is zelfs een speciaal schateiland voor kleintjes
- Heel bekend én leuk is het Zandsculpturenfestijn in Garderen, geopend van april tot november. Elk jaar een enorm succes! De meest bijzondere zandkastelen in allerlei vormen.
- Kuikentjes knuffelen doe je bij het Pluimveemuseum in Barneveld.
- Een marktje tijdens de vakantie is altijd leuk. De Oud Veluwse Markt is erg leuk om te bezoeken.
- Voor een dagje uit liggen Julianatoren, de Apenheul en het Dolfinarium allemaal op redelijke afstand.
Lees voor onze uitgebreide ervaring verder in dit artikel.
Bekijk of koop de lamp hier