Onderwerpen
Een van de clubvoordelen van een Gratis I Love Kamperen abonnement is een mini kookboekje. Daar staan verrassende gerechten in. Je kookt ze allemaal op 1 pit. Onder andere risotto met champignons en Spaanse tortilla. Bij alle gerechten staat als extra een vegetarische variant en een variant met een spannende twist. Wat is jouw favoriete campingrecept?
Een leuk kookboekje. Er staat echter een fout in. Onder de risotto staat weer het recept van de gevulde paprika
Hoi Gwen! Scherp, veel dank, ik ga het direct aanpassen!
Inderdaad Een zeer leuk Kookboekje. Vooral: mijn partner is vegetariër en ik niet. (De tweede vlam voor de spekjes 😉 of kip) is bij ons al gebruikelijk 😉 Dank voor dit boekje. Gaat zeker mee op vakantie.
Laatste reacties
-
Vraag van de week
1 week geleden • Een voetbal in een pan tomatensoep. En een buurman die over scheerlijnen struikelde. Werd uitgelachen door het hele veldje. Maar waar de volgende dag bleek dat hij 3 ribben gebroken had.
Lees meer -
Ledenactie augustus: Win 2 toegangskaarten voor Caravan Salon Düsseldorf!
2 weken geleden • Allereerst natuurlijk naar jullie stand om te kijken hoe mooi jullie het ingericht hebben. Daarna ons heerlijk vergapen aan mooie kampeermiddelen en accessoires
Lees meer -
Ledenactie augustus: Win 2 toegangskaarten voor Caravan Salon Düsseldorf!
3 weken geleden • Wij zouden het heel leuk vinden om naar de beurs te gaan. Om te gaan kijken naar de nieuwste modellen. Groet Frank
Lees meer -
Ledenactie augustus: Win 2 toegangskaarten voor Caravan Salon Düsseldorf!
3 weken geleden • Omdat we op zoek gaan naar een camperbus en het de mooist beurs is . En zeker zullen slagen.
Lees meer -
Ledenactie augustus: Win 2 toegangskaarten voor Caravan Salon Düsseldorf!
3 weken geleden • Lijkt ons heel leuk om caravans te bekijken die goed achter een electrische auto kunnen! Hopelijk tot ziens!
Lees meer