Onderwerpen
We zijn nu aan het kamperen voor 2 weken met een nieuwe voorluifel van Walker. Rustig alles goed opgezet, maar bij de eerste bui gelijk weer een waterzak. Wij krijgen het blijkbaar niet voor elkaar om dit te voorkomen, want ook bij onze vorige voortent hetzelfde probleem, om moedeloos van te worden.
Hoi Jan, dit herken ik wel! Wij hebben dat ook vaak gehad. We hebben nokbogen aangeschaft, dat helpt redelijk. Bij veel regen ineens komt het wel weer eens terug, maar misschien helpt het! https://www.obelink.nl/obelink-nokboog.html
Dankjewel Karin, daar hadden wij nog nooit van gehoord en gaan we dus proberen.
Laatste reacties
-
Ledenactie mei: win een camping loungeset (2 stoelen + tafel) van Travellife t.w.v. € 220,-
1 uur geleden • Gaaf! Wij zouden deze set graag willen winnen voor onze eerste kampeervakantie samen met onze peuter en pasgeboren baby! :-)
Lees meer -
Ledenactie mei: win een camping loungeset (2 stoelen + tafel) van Travellife t.w.v. € 220,-
3 uur geleden • Met mijn kinderen, familie en vrienden.. op de camping waait iedereen gezellig aan de barbecue de gaat aan de spelletjes komen boven tafel met hoop lol en gezelligheid.
Lees meer -
Waterzak in voortent en nu voorluifel
4 uur geleden • Dankjewel Karin, daar hadden wij nog nooit van gehoord en gaan we dus proberen.
Lees meer -
Waterzak in voortent en nu voorluifel
5 uur geleden • Hoi Jan, dit herken ik wel! Wij hebben dat ook vaak gehad. We hebben nokbogen aangeschaft, dat helpt redelijk. Bij veel regen ineens komt het wel weer eens terug, maar misschien helpt het! https://www.obelink.nl/obelink-nokboog.html
Lees meer -
Ledenactie mei: win een camping loungeset (2 stoelen + tafel) van Travellife t.w.v. € 220,-
1 dag geleden • Samen met mijn zoon, als we gaan vissen op vakantie!
Lees meer